ایران
ایران
02188423166 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 تهران، خیابان شریعتی خیابان بهشتی(عباس آباد) خیابان اندیشه کوچه اندیشه 2 شرقی ساختمان اندیشه پلاک 24 واحد1
مجری مستقیم و بدون واسظه
قفل های هوشمند
تنها واحد رسمی
دارای مجوز
بهترین خدمات
ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت
سامانه اتوماسیون

بهترین نوع قفل هتلی کدام است ؟

بهترین نوع قفل هتلی کدام است ::در این مقاله می خواهیم به اختصار در مورد بهترین مدل قفل برای مراکز اقامتی و هتل ها اشاری کنیم .

با توجه با تحقیقات انجام شده در این زمینه و بررسی کارشناسان , هم اکنون به این نتیجه رسیده اند که بهترین مدل قفل برای استفاده در هتل ها و مراکز اقامتی قفل کارتی هستند که به قفل های هنلی و یا قفل کارتی هتلی شناخته می شوند .

این قفل ها به دلیل اینکه دارای نرم افزار هستند این قابلیت را به مجموعه می دهند که بتوان از آن گزارش گرفت و این عمر خود باعث ایجاد امنیت بیشتر در مجموعه و کنترل دقیق را فراهم می سازد .

از این رو این قفل های کارتی هتلی بسیار بسیار مناسب بوده و در حال حاضر به مهمتذین تجهیزات هتلی و امنیتی تبدیل شده اند .

قفل هتلی و یا همان قفل های کارتی هتلی در تمامی اتاق های اقامتی و اداری هتل ها قابل نصب هستند و می توان به واسطه به کار گیری نرم افزار های هتلی خاص مدیریتی و نظارتی , به راحتی تمامی عبور و مرور های مهمانان و پرسنل را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و این کار را به دو صورت آنلاین و آفلاین انجام داد که امروزه تنها مدلی که آزمایش خود را پس داده است و تمامی ارزیابی ها روی آن صورت گرفته است همان مدل آفلاین می باشد .

تنها اختلاف قفل کارتی آفلاین مدرن با قفل های آنلاین در نحوه گزارش گیری می باشد که در مدل آفلاین با استفاده از یک کارت صورت می گیرد ( نزدیک کردن کارت به درب اتاق و سپس قرار دادن کارت بر روی دستگاه کلرت خوان ) ولی در مدل آفلاین این تهیه گزارش از پذیزش هتل صورت می پذیرد ئ دیگر نیاز به قرار دادن کارت در کنار قفل وجود ندارد .

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

X