اطمینان و رضایت شما مشتری عزیز در نامرو تجارت در اولویت اول می باشد . و به همین دلیل کارشناساننامرو تجارت همواره در تلاش هستند تا هر سفارش به بهترین نحو به دست شما برسد. با این وجود اگر کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا با اطلاعات داخل سایت مغایرت داشته باشد ، در صورتی که کالا در حالت اولیه باشد و برچسب شناسه کالا مخدوش نگردیده باشد تا ۳ روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده می‌شود . برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا ۳ روز پس از دریافت بسته ، با مدیر فروش سایت نامرو تجارت تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد ، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده نامرو تجارت می‌باشد.

نحوه مرجوعی کالا

در صورتی که کالای خریداری شده ، شرایط مرجوعی که در متن فوق ذکر شده را داشته باشد می توانید برای بازگرداندن کالا با مراجعه به صفحه تماس با ما به مدیر فروش سایت اطلاع دهید.  جهت ثبت درخواست مرجوعی، مشخصات خود شامل شماره سفارش، شماره همراه و نام و نام خانوادگی را به کارشناس اعلام نمایید تا درخواست شما ثبت و بررسی شود. جهت بررسی درخواست مرجوعی، لازم است تصویر یا فیلم کالا را برای کارشناس ارسال نمایید و در صورت تأیید مرجوعی کالا ، زمان و نحوه بازگشت (نوع ارسال) آن با شما هماهنگ می‌شود.

نحوه بازپرداخت وجه

پس از دریافت کالای مرجوع شده طبق مراحل فوق و بررسی صحت و سلامت کالا ، کارشناس نامرو تجارت جهت دریافت شماره حساب شخصی که سفارش با آن نام ثبت گردیده است تماس گرفته و سپس مبلغ نهایتا تا ۷۲ ساعت کاری به شما عودت داده می‌شود.