قفل هتلی

انواع قفل کارتی و قفل هتلی نامرو تجارت

قفل هتلی در تنوع مدل ها ورنگ ها توسط شرکت های گوناگون تولید شده اند . انواع و اقسام قفل های هتلی در ایران توسط شرکت های واسطه به هتل ها ارائه می شود. قفل هتلی امروزه تا حدی پیشرفته اند که امنیت قابل توجهی را برای مسافران به وجود آورده اند. قفل های هتلی به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم بندی می شونند هرکدام از این دسته ویژگی ها ی خود را دارند.

قفل های هتلی در تنوع مدل ها ورنگ ها توسط شرکت های گوناگون تولید شده اند . انواع و اقسام قفل های هتلی در ایران توسط شرکت های واسطه به هتل ها ارائه می شود. قفل هتلی امروزه تا حدی پیشرفته اند که امنیت قابل توجهی را برای مسافران به وجود آورده اند.

 

برای مشاهده انواع قفل های هتلی به روز و با کیفیت کلیک کنید

قفل های هتلی به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم بندی می شونند هرکدام از این دسته ویژگی ها ی خود را دارند.

 قفل های آنلاین نوعی از قفل ها می باشند که توسط سیم کشی یا وایرلس به سرور اصلی متصل می باشد این نوع از قفل ها امنیت بالای را برای هتل ها به وجود می آورد . بخش رزرو هتل ها این امکان را به دست می آورند تا از طریق نرم افزارهای قفل هتلی به تمام اتاق ها اشراف داشته باشند.

در نوع قفل های آفلاین دیگر قفل هتلی به سرور وصل نمی باشد و به طور مستقل عمل می کند.این نوع از قفل ها با منبع تغذیه باتری کار می کند قفل های آفلاین دارای عمر طولانی و هزینه نگهداری آن به مراتب پایینتر از دیگر مدل ها است. با توجه به کارآیی بخش الکترونیکی این دسته از قفل ها به دو گروه متفاوت تقسیم می شونند. گروه اول قفل های هتلی تماسی که به IC معروف هستند و گروه دوم قفل های هتلی لمسی که به RF-ID مرسوم است.

قفل های تماسی با توجه به مشکلاتی  که برای هتل داران دارد دیگر استفاده نمی شود ولی این نوع از قفل ها قابل ارتقاء به قفل هتلی لمسی نیز است.

مزایای استفاده از قفل های هتلی دیجیتالی و همچنین تجهیزات هتلی :

استفاده از انواع مدل های قفل هتلی اشاره شده در بالا این امکان را به هتل در آن می دهد تا سطح دسترسی تمام افراد استفاده کننده از اتاق را تحت کنترل داشته باشد. برای مثال در زمان مشخصی پرسنل قادر به ورود به اتاق باشند . که این امر امنیت را در هتل ها به میزان فابل توجهی افزایش داده است.

 امروزه با توجه به افزایش و رونق صنعت گردشگری و هتل داری فقط و فقط  هتل هایی را  می توان موفق دانست که با استفاده از بهترین امکانات روز دنیا تجهیز شده باشند و همیشه از بروز ترین متد نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا پیش بروند .

تقریبا این مراکز اقامتی بوسیله فقط با فراهم نمودن تجهیزات مدرن و با کیفیت و به روز می توانند نسبت به ارائه خدمات بهتر و بیشتر و با کیفیت بالاتر به مهمانان خود اقدام کنند و در واقع شرایط مطلوبی را برای آنها فراهم نمایند.

امروزه با توجه به این که امنیت و آسایش مهمترین فاکتور و اساسی ترین نیاز بشریت شمرده می شود این وظیفه نیز از مهمترین وظایف و مسئولیت های هتل ها به شمار می رود.

در واقع می توان این موضوع را اینگونه مطرح کرد که اگر هتلی می خواهد در این صنعت زنده بماند و همچنان کسب و کارش دارای رونق باشد چاره ای ندارد تا از بهترین تجهیزات هتل برای ایجاد امنیت و آسایش مسافران استفاده نماید و باید همیشه به روز و مدرن باشد.

تجهیزات هتلی به دو دسته تقسیم می شوند:

1

تجهیزات ضروری

2

تجهیزات غیر ضروری

 باید به این نکته اشاره کرد که بسیاری ازتجهیزات غیر ضروری هتل امروزه جزء جدا نشدنی و حتی بسیار ضروری از امکانات هتل به شمار می روند.

بسیاری از این تجهیزات غیر ضروری هتل هستند که باعث جلب نظر مثبت مشتری گردیده و هتل را به مشتری وفادار می نماید.

امروزه موضوع مشتری مداری ، مطلب بسیار مهمی است که خود می تواند بهترین تبلیغ برای جذب مسافر برای هتل باشد.

یکی از این تجهیزات غیر ضروری که امروزه دیگر جزء تجهیزات ضروری و جدا نشدنی از هتل به شمار می رود قفل هتلی می باشد .

قفل های هتلی یا قفل های کارتی و یا به عبارتی قفل های کارتی هتلی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در هتل هستند زیرا آنها ضامن راحتی و آسایش مهمانان می گردند .

این قفل ها با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای روز دنیا فعالیت می کنند و می توانند خدمات بسیار بسیار مهمی را به کسانی که از آنها استفاده می کنند ارائه دهند . قفل های کارتی دارای دستور عمل بسیار ساده ای برای استفاده هستند .

به این ترتیب که برای استفاده فقط نیاز به موارد ذیل دارند :

  • قفل هتلی
  • کارت
  • نرم افزار
کارت خوان
  • دستگاه کارت خوان

تمامی قفل هتلی عرضه شده توسط این مجموعه دارای عملکرد وایرلس  یا همان بی سیم بوده فقط با استفاده از 4 عدد باطری قلمی الکالین راه اندازی می شوند که معمولا بیش از یک سال کار می کنند و به همین سبب است که نیاز به سیم کشی ندارند .

طریقه کار کردن و استفاده از قفل های هتلی نیز بسیار ساده بوده ؛ به این طریق که ابتدا کارت را  با استفاده از نرم افزار و دستگاه کارت خوان کد کرده و سپس از کارت برای باز و بسته کردن درب  با توجه به نیاز و برنامه و محدودیت های خاص خود استفاده می کنیم .

با نامرو تجارت پیشرفته ترین و با کیفیت ترین قفل های هوشمند را در اختیار داشته باشید.

سوالات متداول

قفل های تماسی IC و قفل های غیر تماسی هر یک دارای مزایا و معایبی است که با توجه به هدف اصلی شما موقع خرید ، به نیاز شما پاسخ می دهد. به همین دلیل بهتر است از جزئیات این دو مدل از قفل های هتلی قبل از خرید مطلع باشید. برای دانستن دقیق تر جواب به مقاله ی تفاوت مهم قفل هتلی تماسی و قفل هتلی غیر تماسی مراجعه کنید.

در تمامی محصولات قفل هتلی و کارتی نامرو تجارت ، می توانید از دفترچه های راهنمای این قفل ها استفاده کنید و توضیحات دقیق تری را درباره ی این محصولات بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای استفاده از قفل کارتی و قفل هتلی مراجعه کنید.

از مهمترین و اساسی ترین فاکتور در انتخاب قفل هتلی , دارا بودن قابلیت گزارش گیری می باشد. به این منظور که بتوان از قفل تا 1000 رکورد که این قفل در چه زمانی و توسط چه کسی بازگشایی شده است را گزارش گرفت، ؛ فاکتور های دیگری وجود دارد ، برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی مهمترین فاکتورهای انتخاب قفل کارتی کنید.

محصولات با قیمت (جدید)

2 دیدگاه

  1. […] کارتی هوشمند    قفل کارتی   قفل هتلی   تجهیزات هتلی   قیمت قفل […]

  2. […] کارتی هوشمند    قفل کارتی   قفل هتلی   تجهیزات هتلی   قیمت قفل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور