ایران
ایران
02188423166 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 تهران، خیابان شریعتی خیابان بهشتی(عباس آباد) خیابان اندیشه کوچه اندیشه 2 شرقی ساختمان اندیشه پلاک 24 واحد1
مجری مستقیم و بدون واسظه
قفل های هوشمند
تنها واحد رسمی
دارای مجوز
بهترین خدمات
ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت
سامانه اتوماسیون

در هنگام خرید قفل کارتی هتلی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام خرید قفل کارتی هتلی به چه نکاتی باید توجه کرد؟:: انتخاب و بررسی شرکت  ها  برای تهیه و خرید تجهیزات هتلی مخصوصا تجهیزاتی که نیاز به خدمات و سرویس دوره ای هستند یکی از مهمترین مراحل تجهیز و به روز رسانی هتل ها و مراکر اقامتی به شمار می روند .

از این رو به نکاتی که باید در این انتخاب و بررسی به آن ها دقت نمود به اختصار اشاره می کنیم :

یکی از مهمترین و اساسی ترین نکاتی که در هنگام خرید قفل کارتی باید به آن توجه نمود رزومه و سابقه کاری شرکت مذکور می باشد , زیرا این رزومه می تواند خود تضمینی باشد بر انتخاب درست.

حال در این شرایط بعضی از شرکت های موجود در بازار که اقدام به فروش و و ارائه خدمات پس از فروش قفل هتلی و تجهیزات هتلی می تمایند در رزومه خود رعایت اخلاق حرفه ای را نمی کنند و به رزومه کاری خود را دستکاری می کنند . به همین دلیل است که رزومه شرکت های ارائه دهنده تجهیزات هتلی و قفل های کارتی می بایست قابل استعلام باشند .

نکته دیگری که بسیار در این انتخاب باید مورد بررسی و توجه قرار گیرد نوع ارائه و زمان خدمات پس از فروش می باشند زیرا تجهیزات هتلی مخصوصا قفل های کارتی نیاز به سرویس دوره ای و خدمات پس از فروش به موقع و سریع نیاز دارند .

با توجه با این موارد ذکر شده می توان با صراحت اعلام کرد که شرکت نامروتجارت پیشتاز با بیش از 15 سال سابقه و رزومه قابل استعلام ( بیش از 250 هتل و مراکز اقامتی در ایران و کشور های همسایه ) برجسته ترین و بهترین شرکت در ارائه , فروش و خدمات پس از فروش انواع قفل های کارتی و تجهیزان هتلی به شمار می رود .

شایان ذکر است که قفل های کارتی ارائه شده توسط این شرکت دارای 2 سال گارانتی بدوه هیچ گونه قید و شرط بوده و تمامی این قفل های کارتی دارای 10 سال خدمات پس از فروش طلایی می باشند .

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

X