ایران
ایران
02188423166 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 تهران، خیابان شریعتی خیابان بهشتی(عباس آباد) خیابان اندیشه کوچه اندیشه 2 شرقی ساختمان اندیشه پلاک 24 واحد1
مجری مستقیم و بدون واسظه
قفل های هوشمند
تنها واحد رسمی
دارای مجوز
بهترین خدمات
ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت
سامانه اتوماسیون
قفل کارتی هتل

تعریفی جامع در مورد قفل کارتی و مزایای آن

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزارهایی که امروزه در هتل های بزرگ و پیشرفته استفاده می شود قفل کارتی هتل می باشد می باشد.همانطور که می دانید استفاده از قفل های قدیمی . کلیدی دارای معایب بسیار زیادی از قبیل مفقودی و اشغال فضای زیادی بودند و مهمتر از همه اینکه این امکان وجود داشت که افراد سودجو از این کلید ها کپی برداری کنند و مشکلات جبران ناپذیری را به وجود آورند.با گذشت زمان و گسترش فناوری و تکنولوژی قفل های جدید ی به بازار وارد شدن که این قفل ها به جای کلید از یک کارت برای باز و بسته کردن درب ها استفاده می کردند که به این قفل ها قفل های کارتی گفته می شود.

قفل های کارتی جای کمتری می گرفتند , از امنیت بالاتری برخوردار بودند و همچنین امکان مدیریت اتاق های هتل را سهولت بخشیدند.

تمامی هتل های بزرگ و پیشارفته ی موجود در شهر ها و کشورهای توسعه یافته از قفل هتلی برای اتاق های خود استفاده می کنند به همین علت است که کیفیت این قفل ها  برای هتلداران بسیار مهم می باشد.امروزه مدل های مختلفی از این قفل ها در بازار موجود می باشد که این قفل ها در اندازه ها و ابعاد و طرح ها و رنگ ها و همچنین امکانات مختلفی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

قفل کارتی هتل با امکانات و کیفیت بالا را از نامرو تجارت تهیه کنید

شرکت نامرو تجارت به عنوان یکی از اولین شرکت های وارد کننده ی انواع تجهیزات هتلی اعم از قفل کارتی و قفل هتلی و مینی بار هتلی و… با کیفیت ترین این اجناس را با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

از جمله ی امکانات ویژه ای که این شرکت برای مشتریان خود قرار می دهد نصب رایگان و امکان آموزش کامل در مورد نحوه ی کار با این قفل ها می باشد.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

X