ایران
ایران
02188423166 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 تهران، خیابان شریعتی خیابان بهشتی(عباس آباد) خیابان اندیشه کوچه اندیشه 2 شرقی ساختمان اندیشه پلاک 24 واحد1
مجری مستقیم و بدون واسظه
قفل های هوشمند
تنها واحد رسمی
دارای مجوز
بهترین خدمات
ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت
سامانه اتوماسیون
روش های افزایش امنیت خانه و پیشگیری از سرقت

مهمترین روش های افزایش امنیت خانه و پیشگیری از سرقت

در مواقع خالی بودن منزل، از روشن گذاشتن چراغ یک اتاق، رادیو و تلویزیون به مدت طولانی و مستمر خودداری کنید و حتی‌المقدور از همسایگان و آشنایان مورد اطمینان بخواهید که روشنایی داخل خانه را در هنگام شب تغییر دهند یا از چراغ‌های دارای زمان‌بندی استفاده کنید این یکی از روش های افزایش امنیت خانه و پیشگیری از سرقت  می باشد که .بهتر است از کلیدهای زماندار خودکار برای روشن و خاموش نمودن لامپ های خانه استفاده نمایید. عدم تغییر روشنایی خانه در تمامی طول روز سارقین را متوجه عدم حضور شما در خانه خواهد کرد.اگر فردی به عنوان مامور سازمان‌های مختلف نظیر آب، برق و … به منزل مراجعه کرد، بهتر است کودکان، خانم‌ها و افراد سالخورده به تنهایی در را باز نکنند، قبل از دادن اجازه ورود مدارک آنها را رویت کنند و در صورت امکان یکی از همسایگان را نیز با خود همراه کنند.چنانچه از آژیر خطر استفاده می‌کنید، ‌محل نصب آن را جایی قرار دهید که سارقان نتوانند به راحتی آن را تشخیص دهند. گر از سیستم دزدگیر برقی استفاده می‌کنید، به طور مرتب کارکرد آن را کنترل کنید.بهتر است یکی از همسایه های مورد اطمینانتان را از برنامه ی سفر خود مطلع کنید.

قفل های هوشمند و قفل هتلی و قفل کارتی نیز یکی دیگر از مهمترین روش ها برای تامین امنیت می باشد.


از آن بخواهید هر از چندگاهی به خانه ی شما سری بزنید و اگر مورد مشکوکی مشاهده کرد سریعا به مسئولین مربوطه اطلاع دهد.صدای زنگ تلفنتان را کم کنید تا صدای زنگ خوردن آن از بیرون شنیده نشود . اگر می‌توانید تماس‌هایتان را به تلفن دیگری منتقل کنید. تا بتوانید پاسخگوی تماس‌‌ها باشید. سارقین گاهی قبل از ورود به خانه با آن تماس می‌گیرند تا از نبود ساکنین اطمینان حاصل کنند .و در آخر ارتقاء تکنولوژی به این صورت که از سیستم های امنیتی جدید دارای سنسور استفاده کنید که از طریق اینترنت به تلفن همراه شما متصل می شود و شما از هرگونه تغییری مطلع می کند .

امنیت خانه و یا اداره ی خود را از طریق شرکت نامرو تجارت تامین نمایید.

استفاده از قفل کارتی هتلی یکی از موارد در بالا بردن امنیت خانه ویلایی و امنیت منزل مسکونی است.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

X