ایران
ایران
02188423166 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 تهران، خیابان شریعتی خیابان بهشتی(عباس آباد) خیابان اندیشه کوچه اندیشه 2 شرقی ساختمان اندیشه پلاک 24 واحد1
مجری مستقیم و بدون واسظه
قفل های هوشمند
تنها واحد رسمی
دارای مجوز
بهترین خدمات
ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت
سامانه اتوماسیون
تهیه ی قفل کارتی

تهیه ی قفل کارتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسب

تهیه ی قفل کارتی ::همانطور که می دانید امروزه در بهترین و پیشرفته ترین مکان ها به خصوص هتل ها به جای استفاده از قفل های معمولی و کلیدی از قفل های هوشمندی اعم از قفل کارتی و قفل هتلی استفاده می کنند.این قفل ها دارای ویژگی های بسیار مثبتی هستند که امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران به خصوص هتلداران قرار می دهد.

قیمت قفل کارتی

با توجه به اینکه قفل های کلید دار داری عیوب بسیار زیادی بودند و با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی قفل هوشمند به بازار امد و اکثریت هتل های پیشرفته و ستاره دار به تهیه ی این قفل ها برای هتل هایشان اقدام نمودند.

این قفل ها دیگر عیوب قفل های قبلی را نداشتند و موجب بالا رفتن امنیت و همچنین سهولت در رفت و آمد مسافران می شود.

امروزه تمامی هتل های معتبر دنیا از تجهیزات هتلی به خصوص قفل هتلی هوشمند استفاده می کنند و همین امر سطح توقع مسافران را از هتل های موجود در کشور ایران نیز بالا می برد.ضمن اینکه استفاده از این قفل ها موجب راحتی و اطمینان خاطر کارکنان و صاحبان هتل نیز می شود.

استفاده از قفل های هوشمند هتلی اعتبار هتل شما را بالا می برد و موجب می شود که مسافران با اطمینان خاطر در هتل شما اقامت گزینند.

قفل کارتی هتلی یکی از رایج ترین نمونه از قفل های هوشمند می باشد که در هتل ها و سایر مراکزی که امنیت ورود و خروج کارکنان در برخی از قسمت ها مهم است استفاده می شود.

کیفیت در استفاده ی اسان و بی دردسر از این قفل ها حرف اول را می زند بنابراین بهتر است قفل کارتی را از شرکتی تهیه نمایید که سابقه ای درخشان در ارائه ی انواع قفل کارتی دارد.شرکت نامرو تجارت یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی انواع این قفل ها با بالاترین کیفیت و با قیمت هایی بسیار مناسب می باشد.

این شرکت تا کنون با برترین هتل های کشور در این زمینه همکاری داشته است و نهایت رضایت را برای آنان به ارمغان آورده است.

برترین قفل های هوشمند را از شرکت نامرو تجارت بخواهید.

درباره نویسنده

15 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

X