روش های افزایش امنیت خانه و پیشگیری از سرقت

مهمترین روش های افزایش امنیت خانه و پیشگیری از سرقت

در مواقع خالی بودن منزل، از روشن گذاشتن چراغ یک اتاق، رادیو و تلویزیون به مدت طولانی و مستمر خودداری کنید و حتی‌المقدور از همسایگان و آشنایان مورد اطمینان بخواهید که روشنایی داخل خانه را در هنگام شب تغییر دهند یا از چراغ‌های دارای زمان‌بندی استفاده کنید این یکی از روش های افزایش امنیت خانه و پیشگیری از سرقت  می باشد که .بهتر است از کلیدهای زماندار خودکار برای روشن و خاموش نمودن لامپ های خانه استفاده نمایید. عدم تغییر روشنایی خانه در تمامی طول روز سارقین را متوجه عدم حضور شما در خانه خواهد کرد.اگر فردی به عنوان مامور سازمان‌های مختلف نظیر آب، برق و … به منزل مراجعه کرد، بهتر است کودکان، خانم‌ها و افراد سالخورده به تنهایی در را باز نکنند، قبل از دادن اجازه ورود مدارک آنها را رویت کنند و در صورت امکان یکی از همسایگان را نیز با خود همراه کنند.چنانچه از آژیر خطر استفاده می‌کنید، ‌محل نصب آن را جایی قرار دهید که سارقان نتوانند به راحتی آن را تشخیص دهند. گر از سیستم دزدگیر برقی استفاده می‌کنید، به طور مرتب کارکرد آن را کنترل کنید.بهتر است یکی از همسایه های مورد اطمینانتان را از برنامه ی سفر خود مطلع کنید.

ادامه مطلب

راهکارهای افزایش امنیت خانه هنگام مسافرت چیست ؟

جدیدترین راهکارهای افزایش امنیت خانه هنگام مسافرت چیست ؟

از نظر علمی راهکارهای افزایش امنیت خانه هنگام مسافرت چیست ؟ امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی مساله امنیت خانه و اداره ها نیز تغییر زیادی پیدا کرده است و جوانب مختلفی را شامل می شوند .

سیستم های امنیتی هوشمند موجب ارتقای امنیت چند برابری شده اند .

یکی از این سیستم های امنیتی هوشمند که موجب ارتقای امنیت شده است قفل های دیجیتالی و یا همان قفل های آپارتمانی مجهز به سیستم هوشمند می باشند .

مشخصات قفل های آپارتمانی و یا قفل های دیجیتال به شرح ذیل می باشند .

کارکرد با رمز-کارت-اثر انگشت و کلید مکانیکی

قابلیت استفاده همزمان از رمز عبوری و اثرانگشتی برای افزایش امنیت

ادامه مطلب

بعد از نصب قفل دیجیتال با کلیدها چکار کنیم؟

بعد از نصب قفل دیجیتال با کلیدها چکار کنیم؟

بعد از نصب قفل دیجیتال با کلیدها چکار کنیم؟ ::قفل های دیجیتال نیاز به مراقبت و نگهداری و سرویس دورا ای ویژه ای دارند .

یکی ز مهمترین نکاتی که برای نگهداری و مراقبت قفل های کارتی و قفل های دیجیتال می بایست انجام داد , مراقبت از کلید مکانیکی منحصر به فرد هر یک از قفل ها می باشد .

1 – کلید های موجود برای هر قفل کارتی و یا قفل دیجیتالی کاملا منحصر به فرد و غیر قابل ساخت مجدد بوده , لذا به همین جهت است که در صورت مفقودی این کلید های مکانیکی می بایست کلا توپی قفل را تعویض نمود .

2 – لازم است که در مجموعه های اقامتی حتما حتما شماره اتاق های هر قفل روی کلید یاد داشت شود تا با یک دیگر قاتی نشوند و ما را به دردسر بزرگ دچار نکنند .

حال به این سوال مواجه می شویم که کلید مکانیکی ممکن است کجا و در چه زمانی راه گشای مشکل ما باشد؟

ادامه مطلب

بهترین تجهیزات هتلی در ایران

بهترین تجهیزات هتلی در ایران با شرکت نامروتجارت

بهترین تجهیزات هتلی در ایران::هر هتل و یا مرکز اقامتی , پس از ساخته و آماده شدن بنای ساختمان خود برای اینکه قابل استفاده و بهروری باشد نیازمند این است که به حده اقل امکانات تجهیز شود .

به عبارت دیگر امروزه این تجهیزات موجود در هتل ها و مراکز اقامتی هستند که باعث جلب نظر مشتری به علت پاسخ و جواب گویی به نیاز هایشان می شوند .

هر هتل و یا مرکز اقامتی حده اقل باید به این امکانات که به صورت خلاصه در ذیل توضیح داده می شوند مجهز باشند .

لذا بهترین تجهیزات هتلی در ایران عبارت هستند از :

1 – قفل های کارتی و یا همان قفل های هتلی

2 – تابلوفرمان ها و یا همان تابلو اعلان حضور و وضعیت مسافر ( داخلی و خارجی )

ادامه مطلب

قیمت قفل کارتی هتلی

جدیدترین قیمت قفل کارتی هتلی

قیمت قفل کارتی هتلی ::در این مقاله می خواهیم که به اختصار به بررسی کاراکتر هایی که در قیمت قفل کارتی و یا همان قفل هتلی تاثیر گذار هستند بپردازیم .

کاراکتر های تاثیر گذار در قیمت قفل های کارتی عبارت هستند از:

1 – جنس و متریال به کار رفته در بدنه قفل ( مس / روی / استیل و ……)

2 – میزان پلاستیک استفاده شده در بدنه قفل

3 – نوع و متریال رنگ به کار رفته در بدنه قفل ( خشدار و یا بدون خش / رنگ های آبدیده و ضد زنگ و …..)

4 – رنگ پنل قفل ( طلایی / سیلور / مشکی / زیتونی / بژ و …….)

ادامه مطلب

واردات مستقیم با کیفیت ترین قفل های کارتی

نامرو تجارت واردات مستقیم  با کیفیت ترین قفل های کارتی

واردات مستقیم با کیفیت ترین قفل های کارتی ::شرکت بازرگانی نامرو تجارت پیشتاز با بیش از 15 سال سابقه در زمینه واردات , فروش وخدمات پس از فروش انواع تجهیزات هتلی همچون  قفل کارتی ،پاور سوئیچ ، اعلان حضور مسافر و گاوصندوق های هتلی با سابقه همکاری با بیش از 200 واحد هتل در سراسر ایران  هتل بزرگ تهران, هتل اسکان الوند,  ……و همچنین سابقه حضور در پروژه های کشور های همسایه همچون کربلا و گرجستان و ….. با بهرهمندی از کارشناسان مجرب و به روز ترین متد نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا همراه با گارانتی قیمت و کیفیت آمادگی خود را جهت ارائه تسهیلات به تمامی شما عزیزان اعلام می دارد.

ادامه مطلب

بیشترین استفاده ی قفل کارتی در چه مکان هایی می باشد؟

بیشترین استفاده ی قفل کارتی  در چه مکان هایی می باشد؟

امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری و افزایش علایق مردم به استفاده از علم و فناوری در زندگی خود , قفل های کارتی جایگاه ویژه ای در زندگی روزمره مردم جای پیدا کرده اند اما بیشترین استفاده ی قفل کارتی در چه مکان هایی می باشد؟.

یکی از مهم ترین راه های حفظ امنیت در منازل ، سازمان ها ، شرکت ها و هتل ها و به صورت کلی هر مکانی که نیاز به امنیت بیشتر دارد ، کنترل تردد افراد و محدود کردن دسترسی افراد به محل مورد نظر است لذا به این دلیل است که درب های ورودی و قفل های نصب شده روی این درب ها اولین گزینه کنترل عبور و مرور و افزایش امنیت در این مکان ها به شمار میروند .

ادامه مطلب

آیا قفل دیجیتال بر روی تمامی درب ها نصب می شود؟

آیا قفل دیجیتال بر روی تمامی درب ها نصب می شود؟

قـفل دیجیتال محصولی است کـه بـر روی انواع درب های ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان به قـفل ، افزایش امنیت ، زیبایـی و قفل کردن درب نصب می گردد و با سیستم های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می آورد.آیا قفل دیجیتال بر روی تمامی درب ها نصب می شود؟

لذا امروزه جهت بازکردن انواع درب ها ، از قفل های هوشمند استفاده می شود .

ادامه مطلب

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال به چه معنا می باشد؟

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال به چه معنا می باشد؟

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال به چه معنا می باشد؟:: یکی از اصطلاحاتی که در زمینه قفل های کارتی و قفل های دیجیتال زیاد به گوش می خورد اصطلاح حفظ حریم خصوصی می باشد که حال می خواهیم به اختصار به توضیح و تفصیل این موضوع بپردازیم .

در ابتدا و پیش از هر چیز به برررسی خود کلمه حریم خصوصی و لزوم حفظ و سیانت از آن مبی پردازیم  .

ادامه مطلب

فاکتور های مهم در انتخاب مدل های قفل های کارتی

فاکتور های مهم در انتخاب مدل های قفل های کارتی

فاکتور های مهم در انتخاب مدل های قفل های کارتی ::قفل های کارتی هتلی چندین سال است که به بازار رقابتی تجهیزات هتلی در ایران وارد شده است و توانسته است در این مدد خود را به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات هتلی در این بازار ثابت کند .

در دیرباز این قفل ها فقط جنبه امنیتی داشته اند ولی با گذر زمان و پیشرفت این قفل ها از نظر ظاهری دیگر فقط جنبه امنیتی آن ها مورد بحث و بررسی قرار نمی گیرد و زیبایی و لوکس بودن ظاهری نیز خود به این عرصه پای گذاشته است .

زیبایی قفل های کارتی از جند نظر مورد بحث و بررسی قرار می گیرند :

  • 1- رنگ این مدل قفل کارتی ( قفل های هتلی )
  • 2- نوع طراحی پنل

در گشته قفل های کارتی فقط و فقط در رنگ های طلایی و سیلور تولید می شدند و کمتر کسی بود که به رنگ های دیگری فکر می کرد .

ادامه مطلب

در هنگام خرید قفل کارتی هتلی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام خرید قفل کارتی هتلی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام خرید قفل کارتی هتلی به چه نکاتی باید توجه کرد؟::انتخاب و بررسی شرکت  ها  برای تهیه و خرید تجهیزات هتلی مخصوصا تجهیزاتی که نیاز به خدمات و سرویس دوره ای هستند یکی از مهمترین مراحل تجهیز و به روز رسانی هتل ها و مراکر اقامتی به شمار می روند .

از این رو به نکاتی که باید در این انتخاب و بررسی به آن ها دقت نمود به اختصار اشاره می کنیم :

یکی از مهمترین و اساسی ترین نکاتی که در هنگام خرید قفل کارتی باید به آن توجه نمود رزومه و سابقه کاری شرکت مذکور می باشد , زیرا این رزومه می تواند خود تضمینی باشد بر انتخاب درست.

ادامه مطلب

قفل هتلی تماسی و قفل هتلی غیر تماسی

قفل هتلی تماسی و قفل هتلی غیر تماسی

قفل هتلی تماسی و قفل هتلی غیر تماسی  (تفاوت قفل های تماسی IC و قفل های غیر تماسی  CONTACT LESS و یا  RF در چیست ؟)

قفل هتلی حدود 15 سال است که به بازار تجاری ایران و جهان راه پیدا کرده اند و روز به روز سیستم نرم افزاری و سخت افزاری خود را بهبود بخشیده اند .

قفل های هتلی تماسی که به قفل های IC  ( آِ سی ) معروف هستند جزء اولین مدل های این تکنولوژی می باشند وعملکرد آن ها همان طور که از نام آن معلوم است برای کارکرد نیاز به تماس میان کارت و قفل دارند .

همین تماس میان کارت و قفل می توانست درگیری های زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند :

ادامه مطلب

بهترین نوع قفل هتلی کدام است

بهترین نوع قفل هتلی کدام است ؟

بهترین نوع قفل هتلی کدام است ::در این مقاله می خواهیم به اختصار در مورد بهترین مدل قفل برای مراکز اقامتی و هتل ها اشاری کنیم .

با توجه با تحقیقات انجام شده در این زمینه و بررسی کارشناسان , هم اکنون به این نتیجه رسیده اند که بهترین مدل قفل برای استفاده در هتل ها و مراکز اقامتی قفل های کارتی هستند که به قفل های هنلی و یا قفل کارتی هتلی شناخته می شوند .

این قفل ها به دلیل اینکه دارای نرم افزار هستند این قابلیت را به مجموعه می دهند که بتوان از آن گزارش گرفت و این عمر خود باعث ایجاد امنیت بیشتر در مجموعه و کنترل دقیق را فراهم می سازد .

از این رو این قفل های کارتی هتلی بسیار بسیار مناسب بوده و در حال حاضر به مهمتذین تجهیزات هتلی و امنیتی تبدیل شده اند .

ادامه مطلب

راهنمای استفاده از قفل کارتی و قفل هتلی

دفترچه ی راهنمای استفاده از قفل کارتی و قفل هتلی

راهنمای استفاده از قفل کارتی و قفل هتلی ::در این مقاله می خواهیم به اختصار به راهنمای استفاده از قفل کارتی و قفل هتلی بپردازیم .

برای شروع ابتدا به این نکات مهم می پردازیم :

تمامی قفل های کارتی عرضه شده توسط این مجموعه دارای عملکرد وایرلس و یا همان بی سیم بوده فقط با استفاده از 4 عدد باطری قلمی الکالین راه اندازی می شوند و به همین سبب است که نیاز به سیم کشی ندارند .

قفل کارتی دارای دستور عمل بسیار ساده ای برای استفاده هستند .

ادامه مطلب

نرم افزار قفل هتلی

نرم افزار قفل هتلی چیست و چه کاربردی دارد؟

نرم افزار قفل هتلی::یکی از مهمترین بخش های مربوط به مبحث قفل های هتلی و قفل های هوشمند نوع برنامه و نرم افزار های مربوط به این قفل ها می باشند به طوری که  می توان به جرئت این موضوع را از حائز اهمیت ترین موضوع این مبحث دانست .

نرم افزار و برنامه های قفل هتلی از این جهت دارای اهمیت می باشند که تمامی کنترل ها و برنامه ریزی ها فقط و فقط توسط آنان صورت می پذیرد  , به این معنا که این نرم افزار است که به کارت ها دستور میدهد و آنان را با توجه به نیاز مجموعه فعال می سازد .

ادامه مطلب

چرا قفل کارتی بخریم ؟

مزیت های قفل کارتی در پاسخ به سوال چرا قفل کارتی بخریم ؟

چرا قفل کارتی بخریم ؟::مزیت های قفل کارتی هتلی

استفاده از این قفل های کارتی هتلی دارای مزیت ها و منافع  بسیاری می باشند که به اختصار به آن می پردازیم.

با استفاده از قفل کارتی هتلی می توان بر رفت و آمد های هر یک تاز اتاق های هتل به طور جداگانه نظارت کرد .

امکان چک کردن تمامی ورود و خروج های مهمانان و کارکنان .

امکان ارائه گزارش رفت و آمد ها و بررسی شرایط خواص .

به علت عدم تماس این کارتها با قفل ، استهلاک پیش بینی شده برای قفل وجود نداشته و کارت از بین نمی رود .

ادامه مطلب

امن ترین تجهیزات هتلی

امن ترین تجهیزات هتلی::هتل ها دارای تجهیزات متعدد در زمینه های مختلفی می باشند .

حال می خواهیم به اختصار به مواردی بپردازیم که باعث ایجاد امنیت بیشتر در هتل و برای مهمانان عزیز می گردد .

قفل کارتی هتلی :

یکی از مهم ترین راه های حفظ امنیت در منازل ، سازمان ها ، شرکت ها و هتل ها و به صورت کلی هر مکانی که نیاز به امنیت بیشتر دارد ، کنترل تردد افراد و محدود کردن دسترسی افراد به محل مورد نظر است و مشخصا درب های ورودی و قفل های نصب شده روی این درب ها اولین گزینه کنترل عبور و مرور و افزایش امنیت در این مکان ها می باشند .

ادامه مطلب

اصول چیدمان میز

اصول چیدمان میز در مراسم های رسمی و غیر رسمی به چه صورت می باشد

اصول چیدمان میز::چیدن میز آنطور که به نظر می رسد سخت نیست، چند قانون کلی برای چیدن میز غذای رسمی وجود دارد، اولین نکته ای که به هنگام چیدن میز باید به آن دقت کنیم این است که آیا برای یک مهمانی رسمی تدارک می‌بینید یا میز غذای صمیمی، دوستانه و غیر رسمی است .

یکی از مهمترین اصولی که در چیدن میز باید به آن دقت کرد  ترتیب قرار گرفتن ظروف روی آن است. .

وسایل همیشه به ترتیب استفاده از بیرون به داخل چیده می شوند.

ادامه مطلب

انواع قفل کمدی و یا قفل استخری

انواع قفل کمدی و یا قفل استخری و ویژگی ها

انواع قفل کمدی و یا قفل استخری:: قفل های استخری و یا همان قفل های کمدی دارای مدل ها و انواع مختلفی هستند که با توشج به شرایط جوی و محیطی و نیاز کاربر معمولا برای استفاده در مجموعه به کار گرفته می شوند .

این قفل های کمدی و یا همان استخری دارای مدل های متنوع با استفاده از متریال های متنوعی هستنند , مانند : فلز / روی / آلمینیوم / پلاستیک / گلس و حالات ترکیبی و …

ادامه مطلب

قفل های کمدی یا به اصطلاح استخری و ویژگی

قفل های کمدی یا به اصطلاح استخری و ویژگی های آن به طور کامل

قفل های کمدی یا به اصطلاح استخری و ویژگی::قفل استخری یا همان قفل کارتی , قفلی است  که برای کمد های موجود در استخر ها  یا هر کمد شخصی در باشگاه ها و سالن های ورزشی و حتی سازمان ها و ادارات و آزمایشگاه ها و بیمارستان ها و … استفاده میشود .

وجود این قفل ها بر روی درب های کمد های شخصی این مجموعه ها باعث می شود که هر مراجعه کننده بتواند یک کمد شخصی برای گذاشتن وسایل خود داشته باشد تا بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای، وسایل اش را در کمد استخر یا قفسه های مربوطه بگذارد و بعد از تمام شدن کار و ساعت حضورش بتواند به راحتی وسایل خود را بردارد و دیگر نگران گم شدن و مفقودی وسایل خود نباشند.

ادامه مطلب

آداب پذیرایی رسمی و تشریفاتی

آداب پذیرایی رسمی و تشریفاتی به چه صورت می باشد

آداب پذیرایی رسمی و تشریفاتی::همه ي ما دوست داريم فردي مبادي آداب و اجتماعي باشيم , لذا به همین دلیل است که برایمان مراعات موازین اخلاقی در اجتماع بسیار بسیار حائز اهمت است .

یکی از رفتار های اجتماع یبسار بسیار مهم در اجتماع رعایت آداب پذیرایی رسمی و تشریفاتی در مهمانی ها و …. است .

به همین ثبب به برسی ابن موضوع می پردازیم :

بهترین نحوه نشستن بر روی میز این گونه است که خانم و آقای میزبان در دو انتهای میز و یا وسط میز رو به روی هم بنشینند.

بهترین حالت نشستن به این صورت است که هیچ دو مرد و یا دو زنی در کنار هم ننشینند.

بهتر است زوج های متاهل رو به روی هم و زوج های نامزد در کنار هم بنشینند .

ادامه مطلب

طراحی و دکوراسیون داخلی لابی هتل

طراحی و دکوراسیون داخلی لابی هتل به چه صورت می باشد

طراحی و دکوراسیون داخلی لابی هتل::یکی از مهم ترین مبحث هایی که در زمینه طراحی داخلی هتلی بسیار بسیار حائز اهمیت است این مبحث می باشد که چگونه با استفاده از یک طرح و دکوراسیون  خاص می توان محیط هتل را برای مسافران که هر کدام دارای علایق خاص و منحصر به فرد خود هستند , تبدیل به یک محیط آرام و دل نشین و مقبول کنند.

در تمامی قدم هایی که برای طراحی و تجهیز یک مجتمع اقامتی مثل هتل بر می داریم باید فاکتور آرامش و رفاه ساکنین و مهمانان هتل را حتما حتما مد نظر داشته باشیم .

مهمترین و اولین بخشی که باید در تجهیز و طرلحی هتل به آن توجه کرد , طراحی و تجهیز لابی و یا ورودی هتل می باشد .

ادامه مطلب

طراحی داخلی در هتل های امروزی

دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی در هتل های امروزی

طراحی داخلی در هتل های امروزی::طراحی دکوراسیون هتل یکی از مهمترین و جذاب ترین بخش های طراحی , ساخت و تجهیر یک هتل می باشد زیرا این امر می تواند در جذب مشتری های بیشتر تاثیرگذار باشد و حتی مشتری های گذرا را به مشتری وفادار تبدیل کند . از این رو بهتر است در هنگام طراحی , ساخت و تجهیزهتلها  از انواع دکوراسیون های کاربردی و مدرن و در عین حال شیک و ساده استفاده کرد.

به همین دلیل طراحی داخلی یک هتل باید به نحوی باشد که با یک دکوراسیون و طرح ساده و شیک بتوان محیط هتل را به فضایی متفاوت و مدرن برای همه ی  افراد با سلیقه ها و علاقه مندی های ی مختلف تبدیل کرد .

شایان ذکر است که مهم ترین بخش در هر هتل و مکان اقامتی لابی و یا همان ورودی هتل است .

ادامه مطلب

اصول چیدمان میز غذا در رستوران هتل

اصول چیدمان میز غذا در رستوران هتل چیست؟

اصول چیدمان میز غذا در رستوران هتل::میزی که به شکل زیبا، با رومیزی تمیز و چند شاخه گل تزئین شده باشد و کاردها، چنگال ها و لوازم دیگر به طرز صحیحی روی آن چیده شده باشند، نه فقط اشتهای افرادی را بر می انگیزد؛ بلکه سبب می شود آنهایی که دور آن میز برای صرف غذا جمع می شوند، حداکثر سعی خود را برای رعایت آداب غذاخوردن به کار برند.

در ميهمانیهای ساده و غيررسمی معمولاً این وسایل را شامل میشود:
یک قاشق سوپخوری
یک قاشق غذاخوری
یک کارد غذاخوری
چنگال صرف غذا
چنگال صرف سالاد
یک بشقاب بزرگ برای سرو غذای اصلی
یک بشقاب کوچک مخصوص صرف سوپ/ سالاد
یک کارد و بشقاب کرهخوری/ سادلادخوری
ليوان
دستمال سفره
ادامه مطلب

روابط عمومی در هتل

روابط عمومی در هتل  نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند ، درست مثل جاهای دیگر .

باید درست فکر کرد ، روابط عمومی در جایی مثل هتل دقیقاً با شکل‌گیری احساسات و درک آدم‌ها سر و کار دارد.

مشتری امروزی به گفتگو ، برقراری ارتباط ، تاثیر متقابل و در نهایت ارتباط صادقانه جواب می‌دهد و در وی تاثیر مثبت به سزایی ایجاد می کند . هم اکنون هر صنعت و تجارتی , از هر شاخه‌ای حتی هتلداری , نیازمند برپایی کمپین‌ های بازاریابی پیشرو است.

ادامه مطلب

تجهیزات لابی هتل

تجهیزات لابی هتل شامل چه مواردی می شود؟

تجهیزات لابی هتل::برای برسی این موضوع بیش از هر چیز باید به چندین نکته توجه کرد :

1 – لابی هتل به عنوان اولیت فضای داخلی که مسافر با آن مواجه می شود تاثیر بسیار بسیار زیادی در جلب نظر مثبت مشتری و به دست ۀوردن نظر مثبت وی به هتل دارد.

2 – لابی هتل این حس را به مشتری میدهد که به مقصد مورد نظرش رسیده است.

3 – لابی مشتری را در یک فضا و دنیای جدید قرار میدهد که اتمسفر و فضای خاص خودش را دارد .

مهمانهای گوناگون با اهداف متفاوت به هتلهای مختلف وارد میشوند که نیازها و خواسته های متفاوتی دارند. لذا از این جا بود که طراحی لابی هتل و دانش و تجهیزات مورد نیاز آن برای بالا بردن کیفیت هرچه بیشتر خدمات و جلب مشتری مد نظر هتلدلران قرار گرفت.

ادامه مطلب

بهداشت در هتل

بهداشت در هتل و نقش آن در هتلداری

بهداشت در هتل::رعايت اصول بھداشتي به عنوان خط اول پیشگیري از بیماري ھا , يكي از مھمترين موضوعاتي است كه در ھر فعالیت و جامعه ای مورد توجه عموم قرار ميگیرد و همگان برای تحقق آن تلاش می کنند.

اين توجه در صنعت ھتلداري اھمیت زيادي دارد، تا جايي كه ميتوان ادعا نمود تمام انرژيي كه صرف جذب يك مسافر شده و كلیه ھزينه ھايي كه صرف جلب رضايت وي ميگردد، با يك خطاي بھداشتي به خطر افتاده و ضمن تھديد سلامت گردشگران، خسارت جبران ناپذيري به ھتل و صنعت گردشگري وارد مي نمايد.

لذا ھمان طور كه امنیت و آرامش يكي از مھمترين نكات جذب گردشگر و افزايش درآمد در ھتلداري ميباشد، مقوله بھداشت و سلامت نیز به ھمین اندازه مھم بوده و برای گردشگران دارای اهمیت ویژه ای است . از آنجايی كه ھتل شامل مجموعه هایي از قبیل واحدھاي صنفي مختلف مانند آشپزخانه ، رستوران ، قنادي ، قصابي ، بخش اقامتي و … ميباشد، از نظر بھداشتي بسیار حايزاھمیت بوده و ھر يك از واحدھا خود نیاز به مدیزیت بهداشت جداگانه ای دارند که به طور تخصصي نبه ارزيابي و شناسايي مخاطرات بھداشتي بپردازند و در روند حفظ و ارتقاي سلامت میھمانان و كاركنان صنعت ھتلداري موثر باشند .

ادامه مطلب

تجهیزات هتلداری

تجهیزات هتلداری کدامند و چه کاربردی دارند

تجهیزات هتلداری::آشنایی با تجهیزات هتلی و لوازم لاندری هتل

تجهیزات هتلداری به معنای تمامی مسایل مورد نیاز قسمت هایی همچون تجهیزات و لوازم خانه داری، تجهیزات اتاق های هتل و تجهیزات مورد نیاز لابی، پذیرش، رستوران : کافی شاپ :پارکینگ و …   می شود که به اختصار می خواهیم در رابط با قسمت لاندری و خانه داری هتل که عمدتا مسئول نظافت و پاکیزه نگاه داشتن هتل هستند صحبت کنیم .

اقلام مصرفی و بهداشتی اتاق های مهمان به شرح ذیل می باشند :

انواع شامپو (سر – بدن )

انواع صابون

مسواک و  خمیر دندان

انواع دمپایی یک بار مصرف هتلی

کلاه حمام

ادامه مطلب

خرید با کیفیت ترین قفل هتلی

خرید با کیفیت ترین قفل هتلی به چه صورت می باشد؟

خرید با کیفیت ترین قفل هتلی::اگر در فکر خرید و تهیه قفل کارتی برای مجموعه خود هستین به شما عزیزان پیشنهاد می کنم قبل از هر گونه اقدامی , ابتدا این مطالب را درباره معتبر ترین مرکز و شرکت ارائه دهنده این محصول مطالعخ بفرمایید :

شرکت نامروتجارت پیشتاز به مدیر عاملی جناب آقای امیر اشکان فامیلی با بیش از 14 سال سال قدمت در حیطه کاری : واردات , فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزلت هتلی از جمله مهمترین آن قفل کارتی هتلی و تنها واحد دارای مجمز فعالیت در این زمینه می باشد.

ادامه مطلب

قفل کارتی با کیفیت

قفل کارتی با کیفیت چه قفلی می باشد؟

قفل کارتی با کیفیت::یکی از مهم ترین راه های حفظ امنیت در منازل ، سازمان ها ، شرکت ها و هتل ها و به صورت کلی هر مکانی که نیاز به امنیت بیشتر و کنترل عبور و مرور دارد قفل کارتی می باشد.

لذا امروزه افراد و بنگاه های اقتصادی بی شماری شروع به ارائه خدمات و فروش این قفل های کارتی کرده اند که اغلب فقط واسطه بوده و خود این اجناس را از جای دیگری تهیه می نمایند .

که این امر خود عاملی است بر برهم زدن تعادل بازار . زیرا این افراد به ناچار مجبورند این محصول را از افراد دیگری تهیه نمایند و خب برای سود بیشتر باید مبلغی به مبلغ واقعی این محصول اضافه کنند.

ادامه مطلب